Twój koszyk jest pusty

ŚMIESZNE BLUZY

Śmieszne bluzy z własnym nadrukiem

Wiele osób ma problem ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla znajomych lub członków rodziny, dlatego Soons Studio stworzyło możliwość samodzielnego zaprojektowania niebanalnego gadżetu, który na pewno ucieszy obdarowanego. Zabawne teksty, emotikony i zdjęcia z pewnością spodobają się każdemu, kto ceni zaangażowanie obdarowującego w wybór wspaniałego podarunku. Śmieszne bluzy, na których umieszcza się własny nadruk, są często wybierane z okazji 18. urodzin, ponieważ stanowią dobrą pamiątkę tego ważnego w życiu człowieka wydarzenia. Śmieszne bluzy są również często wybieranym prezentem dla par z okazji np. rocznicy.

Dostępna w naszym sklepie odzież została wykonana z mieszanki bawełny i poliestru o gramaturze 255-270 gr/m2. To przędza open-end (air jet). Dzięki temu materiał jest miękki, przyjemny w dotyku i trwały. Produkt ma elastyczne ściągacze przy rękawach i na dole, podwójne szwy i jest odporny na przypadkowe rozerwanie.

Wybrany motyw nadruku może mieć jeden z dwóch rozmiarów: A4 lub A3. Oferujemy dwa kolory: czarny i biały. Wydruki można wykonywać obustronnie, zatem masz wiele możliwości – umieść na bluzie zarówno zdjęcie, tekst, grafikę, jak i emotikony. Wszystko zależy wyłącznie od Twojej inwencji.

Oferta jest adresowana do klientów indywidualnych oraz firm. Wiele przedsiębiorstw potrzebuje jednolitej odzieży dla swoich pracowników. U nas z łatwością mogą zaprojektować T-shirt albo bluzę z własnym logotypem, w wybranej kolorystyce. Wybierając się na imprezę integracyjną lub spotykając się po godzinach, pracownicy mogą nosić takie ubrania, podkreślając swoją przynależność do zespołu. Jest to dobre rozwiązanie także dla członków firmowych klubów sportowych, stowarzyszeń i fundacji, w których działalność angażują się osoby zatrudnione w firmie. Mają one aspekt promocyjny i jednoczą zespół w ramach jednej marki. Bluza z własnym nadrukiem może być też praktycznym rozwiązaniem na dni, w których nie obowiązuje dress code. Pomimo luźniejszego stroju pracownik będzie nosił ubranie promujące jego pracodawcę.

Śmieszne bluzy

Często zupełnym przypadkiem udaje się zrobić ciekawe zdjęcie, które chciałoby się podzielić z innymi. Może być uchwycony na nim zabawny moment podczas spotkania ze znajomymi, kadr ukazujący wspólne świętowanie albo grupa przyjaciół pokazujących dziwne miny. Niezależnie od tego, co ma znaleźć się na nadruku, gwarantujemy, że śmieszne bluzy staną się hitem. Każdy lubi wspominać miłe chwile i śmiać się ze wspólnych momentów, dlatego koszulka lub inny element odzieży z nadrukowanym, humorystycznym akcentem rozweseli nawet najbardziej opornych ponuraków.

Dodaj do zdjęcia emotikony albo własne teksty, które sprawią, że przekaz będzie jeszcze lepiej spersonalizowany. Obdarowane osoby na pewno docenią Twoją skłonność do żartów i wesołe usposobienie. Zamieść na ubraniu żart sytuacyjny znany tylko Twojej paczce albo napis wykonany w Waszym tajnym kodzie. To najlepszy sposób na pokazanie, że zależy Ci na przyjaciołach. Ważne jest poczucie przynależności do grupy. Unikatowa bluza dowiedzie, że czujesz potrzebę przebywania z tymi ludźmi i dbania o ich dobry nastrój.

Bluzy męskie i damskie

Stworzenie takiego śmiesznego produktu jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z dostępnego na stronie internetowej kreatora, w którym znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia. Z łatwością wybierzesz najpierw rodzaj odzieży i jej kolor, a następnie rozmiar. Następnie należy zaznaczyć na bluzie lub koszulce miejsce, w którym mają zostać wydrukowane tekst, fotografia bądź obraz. Wtedy można dodać do projektu emotikony i inne ozdoby, wgrać zdjęcia albo motywy z dysku komputera lub telefonu. Każdy element grafiki na bluzach, na których umieściłeś własny nadruk, może mieć różną wielkość i być wstawiony pod innym kątem. W oknie po prawej stronie znajduje się edytor, w którym można wpisać tekst mający trafić na koszulkę. Na końcu konieczne jest dostosowanie rozmiaru, kroju czcionki i koloru liter do swojej wizji. Wszystkie obrazy i inne elementy można drukować z przodu, z tyłu lub po obu stronach ubrania. Nasze rozwiązania gwarantują, że każdy będzie w stanie przenieść swój śmieszny projekt na odzież i sprawić, aby stał się realny.Strony internetowe Nowy Sącz