trwa wczytywanie strony
Twój koszyk jest pusty

Generator koszulek

Poradnik wideo

Prawa autorskie do wgrywanej grafiki

Potwierdź że posiadasz prawa autorskie do wgrywanej grafiki oraz zgadzasz się z postanowieniami oświadczenia o prawach autoskich.

Produkt został dodany do listy zakupów

Aktualny wybrany rozmiar to . Kontynuować?

Aktualny projekt wykracza poza ramy edytora. Część grafik zostanie przycięta zgodnie z projektem. Więcej informacji w części 'Warstwy'.

Brak projektu

Proszę czekać...
Trwa ładowanie, które może
zająć około 2-4 minut.
Zaprojektuj koszulkę
PRZÓD
Zaprojektuj koszulki
TYŁ

ROZMIAR NADRUKU

cena 89,00
Proszę czekać...

Zaprojektuj koszulkę

Ubrania z indywidualnie wybranymi motywami są coraz bardziej popularne, ponieważ umożliwiają wyróżnienie się z tłumu. Oferta Soons Studio pozwala na uzyskanie indywidualnego stylu dzięki generatorowi koszulek, w których można stworzyć własny T-shirt albo bluzę ze zdjęciem, nadrukiem, tekstem i innymi motywami. Teraz możesz ozdobić zamawiane ubrania tak, jak chcesz, wykorzystując darmowe narzędzie do wykreowania wymarzonej bluzki.

Poczuj się jak właściciel znanego domu mody – zaprojektuj koszulkę na naszej stronie. Wybierz odpowiadający design i kolorystykę, aby uzyskać wymarzony efekt. Zamów ubrania dla siebie i swoich przyjaciół, pracowników czy kolegów z klubu sportowego, ponieważ spersonalizowana odzież to najlepszy sposób na podkreślenie, że należy się do określonej społeczności. Bluza lub inne części garderoby z indywidualnym nadrukiem mogą być piękną niespodzianką urodzinową, prezentem z okazji innego jubileuszu, awansu, przejścia na emeryturę czy przystąpienia do stowarzyszenia lub zrzeszenia realizującego cele bliskie obdarowanemu. Zaprojektuj koszulki, a każdy doceni Twe starania i będzie wdzięczny za specjalnie opracowany dla niego prezent.

Generator koszulek

Dostępny na stronie generator koszulek jest intuicyjny w obsłudze. Nie trzeba być grafikiem, aby już dziś stworzyć dobry projekt i zlecić wydrukowanie go na odzieży. Nasi klienci zamawiają ubrania na własny użytek, dla przyjaciół, współpracowników, dzieci, ponieważ jest to uniwersalny podarek, który ucieszy zarówno starszych, jak i młodszych. W celu realizacji pomysłu na piękny T-shirt należy najpierw wybrać jego rodzaj, a następnie kolor i rozmiar. W ofercie dostępne są produkty bawełniane lub wykonane z mieszanki bawełny z poliestrem, zapewniające dużą trwałość i wygodę korzystania. W przypadku bluzek z krótkim rękawem klient ma do wyboru dużą gamę kolorystyczną, natomiast bluzy występują w czerni bądź bieli.

Kolejnym krokiem jest zaplanowanie, w którym miejscu na wybranym elemencie odzieży mają zostać nadrukowane fotografia albo tekst. Ważne jest również podjęcie decyzji odnośnie ich rozmiaru. Umożliwiamy zaprojektowanie grafiki w formacie A4 i A3. W panelu użytkownika dostępne są dalsze opcje: wybór emotikon, które mogą uzupełnić zdjęcie albo tekst bądź też stanowić jedyny motyw. Dajemy Ci kilkadziesiąt gotowych do użycia ozdób, ale doskonale wiemy, że klienci najchętniej korzystają z własnych plików, więc możesz wgrać z dysku komputera wcześniej przygotowany projekt.

Jeśli nie masz pomysłu, wybierz coś spośród naszych, zaprojektowanych wcześniej propozycji. Gotowe wzory nadruków na odzież bazują na najbardziej popularnych kategoriach tematycznych. Znajdziesz tam różne motywy związane z mediami społecznościowymi, zwierzętami, miłością, horrorem, urodzinami, sportem, dzieckiem, rodziną, alkoholem, a także emotikony oraz ozdoby. Tak różnorodny wybór zapewni każdemu świetną zabawę podczas planowania całej kompozycji, uzupełniania grafiki tekstem i śmiesznymi buźkami. Nie zwlekaj, zaprojektuj unikatową koszulkę, w której będziesz przykuwał wzrok. T-shirty to produkty uniwersalne, które można zestawiać z jeansami, chinosami, a w przypadku kobiet także ze spódnicami, więc nie będziesz miał problemu z dopasowaniem ich do swojego stylu ubierania się. Fajne rzeczy zawsze dobrze pasują do innych elementów garderoby i stanowią centralny punkt, na którym skupia się wzrok rozmówcy. Jeśli chcesz zakomunikować coś światu albo tylko jednej wybranej osobie, zrób to już teraz! Wejdź na stronę i użyj generatora koszulek, by zaskoczyć ludzi z Twego otoczenia.Strony internetowe Nowy Sącz